top of page

PERSONALIZOWANA BIŻUTERIA

To, co bliskie Twojemu sercu, wygrawerowane na zawsze

rett-frem-Poznań0507-1.png
rett-frem-Poznań0867-1.png

W rett frem chcemy tworzyć coś więcej niż piękne ozdoby. Wierzymy, że nasza grawerowana biżuteria pozwoli Ci wyrazić siebie. Że może uwiecznić emocje i wyjątkowe historie, zamieniając je w skarby na całe życie – dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby.

rett-frem-Poznań0778-1a.png

Talizman, który naprawdę
Cię wyraża

Wierzymy, że to, co dla nas ważne, powinniśmy pielęgnować i mieć blisko serca. Znacząca data, słowo lub symbol, inicjały ukochanej osoby, ulubiony cytat lub żart, mantra, współrzędne wyjątkowego miejsca – wygraweruj je na naszych sygnetach, obrączkach lub naszyjnikach, aby mogły Ci towarzyszyć każdego dnia. Stwórz w ten sposób talizman, który będzie naprawdę TWÓJ: odzwierciedli i przypomni to, co Cię ukształtowało i co Cię inspiruje – gdziekolwiek się znajdziesz.

Prezent tak wyjątkowy jak Ona

Celebruj ważne momenty znaczącym i przemyślanym prezentem. Grawerowana biżuteria daje wyjątkową możliwość wyrażenia więzi łączącej Cię z bliską osobą. Podaruj jej talizman tak wyjątkowy jak ona. Uwiecznij na nim symbol lub wiadomość, które będą wzruszać, inspirować, bawić lub utrwalać Waszą wspólną historię.

rett-frem-Poznań0747-1.png

Wybierz idealny model na swój talizman

Jak zamówić naszą spersonalizowaną biżuterię?

rett-frem-Poznań0915-2.png

Wybierz model wisiorka, sygnetu lub obrączki, który najbardziej Ci odpowiada i zdecyduj, co chcesz na nim umieścić, a my zajmiemy się resztą.

rett-frem-Poznań0719-1.png

Na wierzchu naszych sygnetów lub zawieszek zmieścisz od jednego do sześciu znaków (w zależności od modelu), a wewnątrz pierścionków do 50 znaków ze spacjami. Chcesz wygrawerować grafikę albo zastosować inny krój pisma niż standardowy? Prześlij nam projekt, a my sprawdzimy, czy zmieści się na wybranym modelu i będzie czytelny.

rett-frem-Poznań0685-1.png

Biżuteria rett frem jest grawerowana w małym zakładzie, z dbałością o detal. Chcemy, aby każdy wzór był jak najpiękniejszy i najbardziej dopracowany, dlatego personalizacja tekstem trwa do 15 dni roboczych, a indywidualnym projektem – do 20 dni roboczych.

Chcesz wygrawerować grafikę?

Skontaktuj się z nami!

Prześlij plik

Dziękujemy za wiadomość! Spodziewaj się odpowiedzi w przeciągu 48 h.

bottom of page