top of page

EKSPRESOWE ZAMÓWIENIA

1 dzień roboczy.

Istnieje możliwość realizacji zamówienia w trybie ekspresowym z gwarantowaną dostawą na następny dzień. Wszystko zależy od dostępności biżuterii oraz godziny złożenia zamówienia. W celu skorzystania z usługi skontaktuj się ze mną do godziny 12:00. Jeżeli będę w stanie wysłać produkt otrzymasz wiadomość zwrotną z instrukcją dalszego postępowania.

STANDARDOWE ZAMÓWIENIA

1-8 dni robocze + czas dostawy

Jeżeli potrzebujesz biżuterii szybciej, napisz! Podany powyżej czas jest maksymalnym terminem realizacji zamówienia. Zazwyczaj zamówienia realizowane są w przeciągu 4 dni, lecz uważaj ponieważ nie mogę Cię zapewnić, że każde zamówienie zostanie wysłane w terminie, który Ci odpowiada. Musisz mi wybaczyć, ale każdy model wykonuje ręcznie z dużą dbałością o szczegóły także może się okazać, że Twoja biżuteria będzie wymagała trochę więcej uwagi oraz miłości. 

POWOLNE ZAMÓWIENIA

6- 16 dni roboczych + czas dostawy

Jest to termin realizacji dla zamówień, które wymagają od nas większej troski: złoto, sygnety oraz niektóre bardziej skomplikowane modele. Pamiętaj pod każdym produktem znajdziesz dokładny termin realizacji. 

WYJĄTKI

Z powodu specyfiki produktu zastrzegam sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia (zostaniesz poinformowany, gdy zajdzie taka sytuacja)

ZAWSZE

W sprawach nietypowych kontaktuj się ze mną zazwyczaj jestem w stanie pomóc. 

Koszt przesyłki na terenie Polski oraz termin dostawy od momentu zrealizowania zamówienia :

Paczkomat inPost - 13.90 zł  |  do 2 dni roboczych 

Paczka pocztowa - 15.90 zł  |  do 2 dni roboczych

Kurier DPD - 14.90 zł  |  doręczenie następnego dnia roboczego

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 300 ZŁ

Wysyłka za granicę: 

List polecony priorytetowy - 24,50 zł | 7-14 dni roboczych

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 500 ZŁ

bottom of page