top of page

EKSPRESOWE ZAMÓWIENIA

1 dzień roboczy.

Istnieje możliwość realizacji zamówienia w trybie ekspresowym z gwarantowaną dostawą na następny dzień. Wszystko zależy od dostępności biżuterii oraz godziny złożenia zamówienia. W celu skorzystania z usługi skontaktuj się ze mną do godziny 12:00. Jeżeli będę w stanie wysłać produkt otrzymasz wiadomość zwrotną z instrukcją dalszego postępowania.

STANDARDOWE ZAMÓWIENIA

2-6 dni robocze + czas dostawy

Jeżeli potrzebujesz biżuterii szybciej, napisz! Podany powyżej czas jest maksymalnym terminem realizacji zamówienia. Zazwyczaj zamówienia realizowane są w przeciągu 2 dni, lecz uważaj ponieważ nie mogę Cię zapewnić, że każde zamówienie zostanie wysłane w terminie, który Ci odpowiada. Musisz mi wybaczyć, ale każdy model wykonuje ręcznie z dużą dbałością o szczegóły także może się okazać, że Twoja biżuteria będzie wymagała trochę więcej uwagi oraz miłości. 

POWOLNE ZAMÓWIENIA

do 10 dni roboczych + czas dostawy

Jest to zazwyczaj najbezpieczniejszy termin realizacji zamówień specjalnych, lecz tak jak i przy każdej formie zamówienia, jeżeli Ci się spieszy napisz - zobaczymy co da się zrobić.

WYJĄTKI

Z powodu specyfiki produktu zastrzegam sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji zamówienia (zostaniesz poinformowany, gdy zajdzie taka sytuacja)

ZAWSZE

W sprawach nietypowych kontaktuj się ze mną zazwyczaj jestem w stanie pomóc. 

Koszt przesyłki na terenie Polski oraz termin dostawy od momentu zrealizowania zamówienia :

Paczkomat inPost - 13.90 zł  |  do 2 dni roboczych 

Paczka pocztowa - 15.90 zł  |  do 2 dni roboczych

Kurier DPD - 14.90 zł  |  doręczenie następnego dnia roboczego

DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 300 ZŁ.

Wysyłka za granicę: 

List polecony priorytetowy - 19,90 zł | około 10 dni roboczych

bottom of page