top of page
DSC_0746.jpg

Norweskie rett frem znaczy „prosty”. Nieustająco wierzymy w tę prostotę, z której wyrosła marka, w szczerość i piękno natury. Mamy dla Ciebie autentyczny produkt, za którym nie stoi chęć zysku. Wytwarzamy go z szacunkiem do ludzkich rąk, które nad nim pracują i Matki Ziemi, która dała nam to, z czego powstaje. Każdego dnia troszczymy się o to, by to, co robimy, w jak najmniejszym stopniu wpływało na środowisko. Chcemy tworzyć biżuterię, która znaczy coś więcej dlatego każda kolekcja skrywa historię, która sprawia, że proste formy nabierają głębszego znaczenia. Nasza biżuteria powstaje w zgodzie z wartościami, które wyznajemy. 

PROSTO

AUTORSKA BIŻUTERIA

Każdy model projektuje i wytwarza Laura – właścicielka marki, wspólnie z lokalnymi rzemieślnikami. Chcemy, żeby nasza biżuteria była z Tobą na co dzień, towarzyszyła w pięknych chwilach i cudownych momentach. Dlatego biżuteria rett frem projektowana jest tak, by do siebie pasowała, a Ty mogła tworzyć własne kolekcje rett frem. Inspirują nas organiczne, surowe formy, pozostajemy wierni prostocie, z której wyrośliśmy. To ona łączy wszystkie opowieści rett frem, każdą z nich czyniąc równie wyjątkową.

_45A8634.jpg

OPOWIEŚĆ UKRYTA W BIŻUTERII

Piękne historie można opowiadać na wiele różnych sposobów, my snujemy je przy pomocy biżuterii. Nasza opowieść zaczyna się już na etapie konceptu, który jest równie ważny, jak estetyka i jakość. Te historie nadają biżuterii dodatkowego znaczenia i doskonale łączą to, co nas inspiruje z tym, w co wierzymy. Każda kolekcja to inna opowieść, która rodzi się z inspiracji i dojrzewa wraz z pomysłami na poszczególne modele. Rett frem to nienachalne zaproszenie do rozmowy, to otwarcie, wstęp do czegoś więcej…

 

Wierzymy, że biżuteria potrafi opowiadać najpiękniejsze historie, a jej znaczenie zmienia się w zależności od tego, kto i kiedy ją nosi. Wiemy, jak wielkie emocje mogę wiązać się z maleńkimi przedmiotami.

Nasza opowieść to dopiero początek, ten, kto ją nosi,

tworzy najpiękniejszy dalszy ciąg.

FORMA

Każda kolekcja to manifest zachwytu nad opowieścią, która kryje się w subtelnym kształcie i organicznej formie. Inspiruje nas natura, codzienność, historia i kultura. Proste wzornictwo jest nośnikiem wartości, którymi się kierujemy. To, czym się otaczamy, znajduje odzwierciedlenie w biżuterii, którą tworzymy. W poszczególnych opowieściach mamy modele, które łatwo ze sobą łączyć. Biżuteria rett frem towarzyszy, nie czeka na specjalne okazje, możesz w niej celebrować codzienność.

Za każdym razem na etapie projektu analizujemy, co możemy odjąć z formy, by było jeszcze subtelniej. Nie chcemy więcej, wolimy mniej. Wierzymy, że w ten sposób pozostawiamy przestrzeń na Twoją interpretację i miejsce na Twoją własną opowieść. Wolimy reinterpretować doskonale proste formy niż wymyślać od nowa. Koło, prostokąt, owal – nieustannie zachwycamy się nimi w procesie projektowania i nie możemy uwierzyć, jak wiele mają jeszcze do opowiedzenia.

_45A9996D_fb.jpg
bottom of page