top of page

BESTSELLERY 2022

najpiękniejsze modele roku 2022 według rett friends

_edited.jpg

KOLCZYKI ROZKOSZNIE

Masywniejsza odsłona naszych ulubionych kolczyków kół, które powstały w odpowiedzi na potrzeby klientek rett. Choć niewielkie, są doskonale widoczne na uchu. Wypadną świetnie solo i obok drobnych sztyftów, jeśli masz w uchu więcej niż jedną dziurkę. Wygodne zapięcie sprawi, że polubicie się od pierwszego założenia.

Z kodem: "gwiazdy" otrzymasz -20% rabatu na bestsellery 2022!

Promocja potrwa do 15.01 i nie łączy się z innymi kodami zniżkowymi.

_45A8680-P.jpg

Ten łańcuszek to manifest zabawy i radości. Teraz jeszcze więcej Beztroski na specjalne życzenie Klientek rett. Cięższa, ale nadal pełna powietrza forma, pięknie ozdobi szyję. Świetnie wygląda solo, ale możesz też na nim zawiesić swoją ulubioną obrączkę rett - stworzą parę idealną! Do kompletu równie beztroska, bransoletka.

NASZYJNIK BŁOGOSTAN

_45A7598-P.jpg

OBRĄCZKA DOBRO

Subtelna cienka obrączka to doskonała towarzyszka biżuterii. Nie będzie przeszkadzała ani Twoim ulubionym pierścionkom, ani innym obrączkom, które masz już w swojej kolekcji. Możesz wybrać jedną lub zestawić kilka i nosić je na różnych palcach. Polubi się nie tylko z modelami z “Domowych pieleszy”, ale i z pierścionkami czy obrączkami z poprzednich kolekcji.

BRANSOLETKA KSZTAŁT WODY

Ta bransoletka powstała z mlecznych pereł, które różnią się między sobą kształtem i wielkością. Zdobi ją niewielka oponka umieszczona pomiędzy kamieniami. Każda z pereł Kształtu wody została związana osobno - dzięki temu bransoletka jest niezwykle mocna i wytrzymała. Dzięki wygodnej przedłużce łatwo dopasujesz ją do swojego nadgarstka. Do kompletu naszyjnik o tej samej nazwie.

0282.jpg
_45A9374-P.jpg

NASZYJNIK CZULE

Ten płaski naszyjnik jest tak samo prosty, co spektakularny. Wężyk powstał w odpowiedzi na potrzeby klientek rett. Faktura sprawia, że doskonale odbija światło, dzięki czemu jest widoczny przy każdym ruchu. Można go nosić solo lub zestawiać z pozostałymi łańcuchami rett. Dzięki przedłużkom będą pasowały do siebie idealnie.

645A1445.jpg

Naszyjnik powstał z mlecznych pereł, które różnią się między sobą kształtem i wielkością. Zdobią go dwie niewielkie oponki rozmieszczone nieregularnie między kamieniami. Każda z pereł tego naszyjnika została związana osobno - dzięki temu Kształt wody jest niezwykle mocny i wytrzymały. Do kompletu bransoletka o tej samej nazwie.

NASZYJNIK KSZTAŁT WODY

645A1637-1.jpg

NASZYJNIK KRUSZYNKA

Naszyjnik z drobnych nieregularnych perełek w ciepłym, mlecznym kolorze. Dwie kuleczki umieszczone asymetrycznie pomiędzy kamieniami dodają całości charakteru. Jego subtelna forma sprawia, że tworzy zgraną parę z naszyjnikiem Podmuszek i modelami z poprzednich kolekcji rett np. naszyjnikiem Niteczka i Czule.

_45A8198-P.jpg

Subtelna forma złożona ze złączonych ze sobą obrączek powstała na prośbę Klientek rett. Wygodna alternatywa dla dwóch pojedynczych, noszonych na jednym palcu. Polubi się nie tylko z modelami z “Domowych pieleszy”, ale i z pierścionkami czy obrączkami z poprzednich kolekcji.

OBRĄCZKA WIĘZY

bottom of page