MARTYNA KRZYKACZ

To, czego naprawdę potrzebujemy w życiu to chwile spędzone z bliskimi - wspólne celebrowanie domowych pieleszy. Jakie momenty doceniasz najbardziej?

Dla mnie szalenie istotne jest docenianie tego, co się już ma. Bez zbędnych ozdobników - chcę zapamiętać wszystkie ulotne chwile, bo to właśnie te momenty budują moją wizję szczęścia.
Kiedyś przeczytałam zdanie: „life is made of small moments like this” i te słowa głęboko wryły się w moją pamięć. Uczyniłam z nich moje motto, które zaszczepiłam również w bliskich. Bo czy może być coś piękniejszego w życiu niż wspólne picie kawy o poranku, ciepłe promienie słońca na twarzy czy zapach świeżych kwiatów?

6E029C1D-9694-4464-8DAE-13718014F806.jpg

Jesteś założycielką magazynu modowego i agencji kreatywnej. Twoje wymagania w stosunku do projektantów są z pewnością wysokie. Powiedz proszę, co zachwyca Cię w biżuterii najbardziej?

Nie jestem typem sroki, nie przepadam za zbytnią ekstrawagancją.
Cenię sobie minimalistyczny design i klasykę, a najważniejsza jest historia, która skrywa się za biżuterią, jej przesłanie. Może dlatego, że mam duszę romantyka, lubię kiedy to, co noszę jest nośnikiem treści i wspomnień, którymi mogę podzielić się z innymi.

A teraz pytanie, które zadajemy wszystkim uczestniczkom akcji - jaka jest Twoja recepta na spokój ducha?

To bardzo ciężkie pytanie, na które z pewnością nie ma jednoznacznej
odpowiedzi. Moim zdaniem kluczem do spokojnej duszy jest nasza postawa. Jeśli zaakceptujemy niepowodzenia i trudne sytuacje jako naturalny element istnienia, jakość naszego życia ulegnie znacznej poprawie. Przestańmy się denerwować i zacznijmy działać!

97933576_542989209652005_382948800899894

Zdjęcia: @mk_projects